Właśnie wystartował konkurs organizowany przez firmę Galeco. „Wygrywaj do kwadratu” to pierwsza tego typu aktywność kierowana do klienta ostatecznego, przez lidera w produkcji systemów orynnowania. W konkursie można wygrać szereg atrakcyjnych nagród, w tym również – zwrot kosztów orynnowania. Co trzeba zrobić?

Rok 2016 jest szczególny dla firmy Galeco. W tym bowiem okresie świętuje ona swoje 20-sto lecie. Z tej okazji przygotowany został konkurs skierowany do każdego inwestora. Aby wziąć w nim udział wystarczy w dniach od 14 marca do 31 sierpnia bieżącego roku zakupić jeden z dwóch systemów rynnowych o charakterystycznym, kwadratowym profilu rynny. Uczestnik konkursu może wybrać z pośród systemów Galeco STAL2 lub Galeco BEZOKAPOWY.

Po wybraniu i zakupie wystarczy zamontować orynnowanie na swojej inwestycji i zrobić zdjęcie tak wyposażonego domu, a następnie wysłać je przez specjalny formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie www.galeco.pl. Potem już tylko pozostaje zaprosić do zabawy swoich znajomych i zbierać głosy.

Głosowanie trwa do 30 października 2016 roku. Po tej dacie wybranych zostanie 10 projektów konkursowych z najwyższą liczbą głosów, a jury wyłoni z nich głównego zwycięzcę, na którego czeka zwrot kosztów zakupionego systemu rynnowego! Zdobywca drugiego miejsca otrzyma notebook, a trzeciego – tablet. Każdy z uczestników może natomiast liczyć na nagrodę gwarantowaną w postaci bluzy softshell od Galeco. 


Jest o co walczyć dlatego zapraszamy do wspólnej zabawy!


Szczegółowy regulamin jest dostępny na stronie www.galeco.pl 
 

źródło: materiały Galeco

Data dodania: 30.03.2016