Rynny wykonane ze stali to produkty, które cechują się wysoką trwałością. Jeśli do tego stwierdzenia dodamy fakt, iż powierzchnię surowca pokrywają cztery dodatkowe warstwy ochronne – powstanie system rynnowy pełen bezpieczeństwa i jakości, stworzony po to, by chronić inwestycję.

Surowiec na lata

Galeco STAL, bo to o nim mowa, to system wykonany z najwyższej jakości stali powlekanej. O zwiększenie trwałości surowca dbają cztery warstwy ochronne zastosowane obustronnie na produkcie. Są wśród nich następujące poziomy wykonane z: cynku, warstwy pasywacyjnej, podkładu oraz estetycznej powłoki organicznej. Grubość rdzenia stalowego wynosi 0,6 mm. Dodatkowo producent dba o transport i przechowywanie orynnowania ze stali odpowiednio foliując każdy element tak, aby nie powstały na nich zarysowania. Aspektem technicznym, który powstał również w trosce o bezpieczeństwo rynien jest wewnętrzny szew rury spustowej. Jego obecność niweluje ryzyko ocierania się elementów podczas transportu – zmniejszając także prawdopodobieństwo wystąpienia na nich rys.

 

 

Innowacje prosto z Polski

Stalowy system rynnowy od Galeco cechuje innowacyjność. Przejawia się ona w każdym, precyzyjnie przemyślanym i zaprojektowanym, elemencie składowym orynnowania. Widać to na przykładzie szerokich łączników klamrowych, które posiadają zwiększoną powierzchnię uszczelniania. Kolejnym elementem wartym uwagi są łączniki na haku podnoszące stabilność całego systemu.  W ofercie firmy znajdują się także narożniki klamrowe, które nie wymagają, aby w ich sąsiedztwie pojawiły się łączniki. To służy zminimalizowaniu kosztów orynnowania, bowiem rynna stalowa montowana jest bezpośrednio do narożnika w szybki sposób. Takie rozwiązanie jest dostępne w systemach Galeco STAL o rozmiarze 120/90. Charakterystycznym dla systemu tego producenta jest także kształt rynny z jego wywinięciem, co zabezpiecza przed przelewaniem się wody poza objętość elementu. Dzieje się tak nawet podczas obfitych opadów.

Bezpieczeństwo dla domu

Galeco STAL to system na lata, o czym zapewnia sam producent dając na niego aż 35 lat gwarancji. Dzieje się tak za sprawą wysokiej wytrzymałości mechanicznej całego systemu oraz jego odporności na warunki atmosferyczne. Wiadomo bowiem, że stal to surowiec niepodatny na wysokie różnice temperatur czy mocne nasłonecznienie.

Oprócz wielu właściwości zapewniających bezpieczeństwo inwestycji, system Galeco STAL posiada również wysoki współczynnik estetyki dyktowany dostępnością aż dziewięć różnych kolorów orynnowania: miedzianego, czekoladowego brązu, ciemnego brązu, ceglastego ciemnoczerwonego, grafitowego, ciemnozielonego, białego i czarnego.

 

 

 

źródło: Galeco

Data dodania: 30.11.2016