Kiedy w 1996 roku Szczepan Buryło założył prywatne przedsiębiorstwo oparte w 100% na polskim kapitale nie przypuszczał, że za 20 lat będzie stał na czele niekwestionowanego lidera systemów orynnowania w branży budowlanej. Swój sukces firma zawdzięcza nieszablonowemu podejściu do pracowników, partnerów oraz rynku.

Z pewnością można stwierdzić, że historia Galeco została napisana przez niejeden uśmiech. Rozpoczął ją właśnie Szczepan Buryło, którego otwartość i innowacyjne pomysły wyznaczyły kierunek rozwoju firmy. Zawsze o krok przed konkurencją i ciągłe doskonalenie. – to według niego recepta na sukces.  Do tego duża doza opanowania i optymizm przejawiający się w każdej sferze działania – to pierwszy uśmiech i filar firmy. Tak właśnie w latach 90’ Galeco rozpoczęło swoją działalność.

Krakowskie przedsiębiorstwo od lat stawia na ludzi. Rozwój kompetencji i świadomości kadry idzie w parze z zadowoleniem pracowników. Ich uśmiech to druga składowa sukcesu firmy. To on sprawia, że Galeco szuka innowacyjnych rozwiązań. Dzięki temu oferta produktowa stale się poszerza, a utrzymanie jakości produktów na najwyższym poziome gwarantuje osiągnięcie niekwestionowanego sukcesu.

 

 

Trzecim uśmiechem w historii firmy są zadowoleni inwestorzy, hurtownicy oraz dekarze i architekci, którzy codziennie pracują z systemami Galeco. Odzwierciedleniem filozofii firmy Galeco jest bowiem jej logotyp przedstawiający uśmiechniętą ikonę. Ta zaś jest odzwierciedleniem przekroju poprzecznego półokrągłej rynny. Znak rozpoznawczy firmy podkreśla jej otwarte i pozytywne nastawienie do kontrahentów i klientów. Stąd wynika również fakt, że marka bardzo uważnie słucha potrzeb rynku i elastycznie dostosowuje się do niego. Wymaga to przede wszystkim niekonwencjonalnego myślenia i wyprzedzenia trendów. Tak właśnie było z systemem Galeco BEZOKAPOWYM, orynnowaniem ukrytym w elewacji budynku. Choć wiele osób nie wierzyło w sukces tego produktu, Szczepan Buryło sukcesywnie podjął to wyzwanie. To właśnie doświadczenie w połączeniu z jakością i kreatywnością złożyło się na sukces firmy, która obecnie znajduje się w pierwszej trójce najbardziej rozpoznawanych marek zajmujących się produkcją systemów rynnowych.

To dopiero pierwsze 20 lat działalności firmy z Balic, która już dzisiaj odnosi sukcesy nie tylko na arenie krajowej. W 2001 roku producent rozpoczął eksport produktów poza granice Polski i dzisiaj gości już w ponad siedmiu krajach.

 

 

 

źródło: Galeco 

Data dodania: 22.11.2016