ISOVER już po raz piąty zachęca wykonawców do walki o tytuł Mistrza Izolacji oraz cenne nagrody. Na uczestników czekają także szkolenia specjalistyczne, możliwość wsparcia akcji charytatywnych, wyjazd motoryzacyjny i wielki finał. Akcja potrwa do 30 września 2017.

Mistrzowie Izolacji to program lojalnościowy skierowany do firm wykonawczych, które wykorzystują w pracy materiały marki ISOVER. Aby wziąć w nim udział, wystarczy zarejestrować się na stronie www.mistrzowieizolacji.pl i przesyłać etykiety z produktów premiowanych: Super-Mata Plus, Super-Mata, Profit-Mata, Uni-Mata, Uni-Mata Plus, Vario®, Renover. Za każdy zakupiony produkt na konto uczestnika trafia jeden punkt. Zebrane punkty można wymieniać na liczne nagrody dostępne w katalogu programu, m.in.: ubrania robocze, narzędzia do pracy, sprzęt elektroniczny, urządzenia AGD, sprzęt sportowy, a nawet lot widokowy balonem dla dwojga.

Na uczestników piątej edycji czekają także dodatkowe korzyści. Wykonawcy, którzy podczas trwania akcji zdobędą minimum dwa tysiące punktów, wezmą udział w specjalistycznym szkoleniu w Centrum Szkoleniowym ISOVER w Gliwicach oraz udostępnią wybrane realizacje do weryfikacji jakości montażu, otrzymają prestiżową Licencję Mistrza Izolacji ISOVER.

Udział w Programie daje również szansę na zdobycie nowej wiedzy w zakresie izolacji, lepsze poznanie właściwości materiałów izolacyjnych, a także możliwość wsparcia działań charytatywnych. Poprzez swoją aktywność w programie wykonawcy przekazują 5% wszystkich punktów na rzecz podopiecznych Fundacji Mam Marzenie (nie tracąc ich z konta). W poprzedniej edycji Mistrzów Izolacji ISOVER ponad 600 wykonawców z całej Polski przekazało łącznie 16522 punktów. Umożliwiło to realizację marzenia Filipa, który w towarzystwie taty na żywo zobaczył mecz FC Barcelony z Sevillą.

5. edycja Mistrzów Izolacji ISOVER potrwa do 30 września 2017. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie: www.mistrzowieizolacji.pl

 

 

 

źródło: Isover Saint-Gobain

Data dodania: 14.11.2016