26-28 lutego 2016

Ośrodek Sportu Politechniki Śląskiej

ul. Kaszubska 28

Gliwice

Godziny otwarcia: od godz. 10:00 do 17:00

XVII edycja Gliwickich Targów Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz już w lutym 2016. Przedsięwzięcie jest skierowane przede wszystkim do firm, przygotowujących się do sezonu, oraz inwestorów, którzy już teraz zaczynają planować remonty i różnego rodzaju wydatki.

Gliwickie targi są organizowane każdego roku przez Agencję Informacyjno-Reklamową PROMOCJA S.C. Na stoiskach swoje oferty przedstawia zwykle około 140 wystawców z branży architektury, budownictwa, instalacji, klimatyzacji, ogrodnictwa i ogrzewania. Firmy mają możliwość zaprezentowania swojej marki i całego asortymentu, natomiast odwiedzający mogą zorientować się wśród nowości porównać ceny.

 

Dodatkowo dla wszystkich uczestników Targów Gliwickiech przygotowane zostały konkursy, promocje, a także prezentacje informacyjne z branży budownictwa, instalacji i wyposażania wnętrz. Internetowa rezerwacja stoisk wciąż trwa.

Honorowy patronat nad targami obejmuje prezydent miasta Gliwice a także stolarstwo.org, Świat Kominków, Targi Polska i wiele innych.

Data dodania: 16.12.2015