16-18 listopada 2016

Warszawskie Centrum EXPO XXI

Ignacego Prądzyńskiego

12/14 01-222 Warszawa

W listopadzie już czwarta edycja Warsaw Build Poland, czyli międzynarodowych targów budowlano-wnętrzarskich. Akcja jest skierowana przede wszystkim do profesjonalistów związanych z branżą, ale wstęp na wszelkiego rodzaju konferencje i prezentacje jest bezpłatny i wolny dla wszystkich zainteresowanych.

Targi coroku cieszą się dużą popularnością. Zachęcająca jest zarówno powierzchnia przeznaczona na stoiska (2 500 m2- dane z 2014 roku) oraz nietypowa formuła i wysoki poziom merytoryczny spotkania. Warsaw Build Poland dzieli się na trzy główne sekcje:

- Budowa i Konstrukcja (Build)

- Okna i Drzwi (Windows & Doors)

- Projektowanie i Wnętrza (Interiors & Design)

Wśród 100 wystawców, w ostatnich latach na targach gościli reprezentanci 33 państw, w tym Białorusi, Chin, Egiptu, Niemiec, Włoch, Litwy, Maroko, Portugalii, Rumunii, Ukrainy i ZEA.

Wszyscy wystawcy, którzy zagoszczą na Targach Warsaw Build Poland będą mieli możliwość

- zaprezentowania swojej marki 

- pomysłów na innowacyjne rozwiązania i technologie

- dotarcie do potencjalnych partnerów biznesowych

Organizatorzy przedsięwzięcia- Lentewenc Sp. z o.o. i ITE Group Plc, jak co roku, przewidują w programie liczne fora dyskusyjne i prezentacje, dotyczące zarówno pomysłów na przyszłe innowacje jak i kwestii stricte informacyjno-budownalnych. W zeszłych edycjach zakres tematów był bardzo szeroki. Teraz czekamy na dokładny plan Warsaw Build 2016.

Targi są organizowane w ramach programu Razem Budujemy Warszawę, kampanii skupiającej espertów rynku budowlanego, której tematem wiodącym jest Warszawa- miejsce o największym potenacjale dla inwestycji budowlanych w Polsce.

 

 

Data dodania: 16.12.2015