Warszawa:

13 i 14 lutego PGE NARODOWY

16 i 17 kwietnia COS TORWAR

10 i 11 września COS TORWAR

26 i 27 listopada PGE NARODOWY

Trójmiasto:

2 i 3 kwietnia ERGO ARENA

Gdańsk 3 i 4 września GDYNIA ARENA

22 i 23 października CWK AMBEREXPO

Wrocław:

13 i 14 lutego Hala Stulecia

3 i 4 września Stadion Wrocław

Targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie to jedne z największych tego typu przedsięwzięć organizowanych na terenie  całej Polski. To wspaniała okazja na zakup nieruchomości w okazyjnie niższej cenie.

Ponad 200 wystawców, biorących udział w akcji, specjalnie dla swoich konsumentów opracowuje strategie promocyjne.

Na zainteresowanych czekają między innymi bonusy w postaci wybudowania dodatkowego pomieszczenia gratis (pokoju, garażu, balkonu), wykończenia pod klucz, wyposażenia AGD, aranżacji wnętrz i wiele innych. Organizator targów, Murator Expo, zadba rownież o wysoki poziom merytoryczny spotkania. Uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w wykładach, skorzystać z profesjonalnych porad i przeczytać raporty dotyczące aktualnej oferty mieszkań, domów i kredytów.

W cenie biletów będą również zawarte czasopisma o tematyce wnętrzarskiej, a także poradniki ze wszystkimi niezbędnymi informacjami i inwestycjami, które są aktualnie w sprzedaży. Zainteresowani otrzymają przewodniki po stoiskach Targów Nowy Dom Nowe Mieszkanie, a na chętnych będą również czekali eksperci, słuyżący poradą w wyborzerze najciekawszych ofert. 

Data dodania: 15.12.2015