Galeco Sp. z o.o.
Ul. Uśmiechu 1,
32-083 Balice k/Kraków
tel. 12/ 258 32 00
fax. 12/ 258 32 01
e-mail: galeco@galeco.pl  
Infolinia: 801 623 626

http://www.galeco.pl
 

 

Galeco Sp. z o.o. powstała w roku 1996. Jesteśmy przedsiębiorstwem prywatnym ze 100% udziałem kapitału polskiego. Galeco jest jedną z firm działających i rozwijających się w grupie biznesowej GALECO Rainwater Technology.

Firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji systemów odprowadzania wody deszczowej - w skrócie: systemów rynnowych. Naszymi flagowymi produktami są: system rynnowy Galeco PVC, system rynnowy Galeco STAL, system rynnowy Galeco LUXOCYNK, system rynnowy Galeco BEZOKAPOWY oraz System Galeco DECOR.

Zaczynaliśmy swoją działalność od importowania systemów rynnowych PVC, by z czasem zacząć produkcję pod własną marką. Bogata oferta Galeco jest wynikiem licznych doświadczeń zbieranych przez cały okres działalności, jak również skrupulatnie przeprowadzanych badań marketingowych. Dzięki zwróceniu bacznej uwagi na potrzeby klientów i wyjściu im naprzeciw, firma znalazła się w czołówce producentów systemów orynnowania w Polsce. W swojej ofercie proponujemy system Galeco PVC - najstarszy produkt w naszej ofercie. Galeco STAL ze stali powlekanej, to produkt odnoszący spore sukcesy na rynku krajowym i rynkach eksportowych. Oferujemy również ekonomiczny system stalowy Galeco LUXOCYNK, a najnowszym "dzieckiem" jest system Galeco BEZOKAPOWY. Naszą oferte uzupełnia Galeco DECOR - podsufitka dachowa na najwyzszym poziomie jakościowym.

Systemy orynnowania Galeco posiadają charakterystyczny dla firmy kształt rynny, której brzegi wywinięte są do wewnątrz. Takie rozwiązanie zapobiega przelewaniu się wody podczas obfitych opadów. Należy wspomnieć o dużej wytrzymałości naszych produktów na uszkodzenia mechaniczne oraz na odbarwianie. Produkty odporne są na korozę, działanie wielu kwasów, zasad i soli oraz innych związków, które mogą być rozpuszczalne w wodzie deszczowej.

W ciągu całego czasu naszej działalności systematycznie poszerzaliśmy zasięg działania poprzez otwieranie nowych placówek handlowych. W chwili obecnej obsługujemy klientów poprzez osiem Regionalnych Biur Handlowych zlokalizowanych w: Gdyni, Mikołowie, Płocku. Poznaniu, Puławach, Tarnowie, Warszawie i Wrocławiu. Taki układ terytorialny zapewnia naszym klientom optymalne zaopatrzenie w produkty i pozwala zachować pełną elastyczność w działaniu.

Ciągłą dostępność towarów w tych punktach gwarantuje odpowiedni system dostaw, specjalnie opracowany i ciągle ulepszany przez naszych specjalistów od logistyki.

Galeco jest aktywne na rynkach zagranicznych od 2001 roku. Kierunkami strategicznymi dla przedsiębiorstwa są rynki Rosji i Ukrainy. Posiadamy trzy spółki zależne reprezentujące nas na rynkach krajowych - Galeco Hungaria na Wegrzech, Galeco Slovensko na Słowacji i Galeco Ukraina. Firma obecna jest na Białorusi, Litwie i Łotwie, Czechach, Rumunii, Mołdawii, Islandi, Kazachstanie i Rumunii. Najnowsze kierunki ekspansji firmy to Turcja, Anglia i Tadżykistan.

Oferujemy korzystne warunki współpracy. Bogata oferta produktów, terminowe dostawy, sprawne rozliczenia to wszystko jest gwarancją owocnej współpracy, a więc i sukcesu na wielu płaszczyznach działalności.

Stawiamy na jakość swoich produktów oraz na doświadczenie i wysokie kwalifikacje pracowników.

Potwierdzeniem jakości i rzetelności firmy są liczne dyplomy i certyfikaty premiujące jakość, uczciwość i solidność naszej firmy.

Odzwierciedleniem filozofii firmy jest charakterystyczne logo, które podkreśla optymistyczny charakter naszej firmy. Kierując się mottem "uśmiech na deszcz" sugerujemy, iż na wszystko można znaleźć dobre rozwiązanie i z uśmiechem podchodzić nawet do niesprzyjających warunków otoczenia. To jest nasz sposób na budowanie przyjaznego wizerunku firmy. Chcemy by nasza nazwa kojarzyła się z profesjonalizmem połączonym z pozytywnym nastawieniem.

 

Galeco Sp. z o.o. jest polską firmą działającą w grupie biznesowej GALECO Rainwater Technology. Firma pod nazwą własną działa od 1996 roku, prężnie zdobywając coraz to nowe rynki zbytu.

Firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji systemów odprowadzania wody deszczowej. Charakterystyczną cechą  produktów Galeco jest opatentowany w 2000 roku kształt rynny z wywinięciem jej brzegów do wewnątrz - zapobiega to przelewaniu się wody przy intensywnych opadach. 

Firma w czasie swojej  działalności systematycznie poszerzała zasięg działania dzięki otwieraniu nowych placówek handlowych. W chwili obecnej obsługuje klientów poprzez osiem Regionalnych Biur Handlowych zlokalizowanych w: Tarnowie, Katowicach, Wrocławiu, Puławach, Warszawie, Płocku, Poznaniu i w Gdyni. Taki układ terytorialny zapewnia klientom Galeco optymalne zaopatrzenie w produkty i pozwala zachować pełną elastyczność w działaniu.

Od sześciu lat Galeco aktywnie działa na rynkach zagranicznych, głównie na obszarze południowo-wschodniej Europy.Na rynku mołdawskim i rumuńskim samodzielnie operuje Galeco Transilvania, a na Węgrzech - Galeco Hungaria. Dodatkowo Galeco jest obecne w Rosji, na Ukrainie, Litwie, Łotwie i w Bułgarii. Dotychczasowe doświadczenia eksportowe skłoniły Galeco do prób wejścia na rynek Czech oraz Słowacji. 

Obok orynnowania Galeco proponuje także systemy odwodnienia. Zawierają one elementy do kompleksowego odprowadzania deszczówki z powierzchni gruntu oraz stanowią uzupełnienie każdego systemu rynnowego dostępnego dzisiaj na rynku.


Oferta Galeco to przede wszystkim nowoczesne rozwiązania techniczne, wysoka jakość wykorzystywanych surowców i materiałów oraz atrakcyjna cena produktów. Firma od kilku lat działa zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością 9001. Z roku na rok firma cieszy się coraz większym uznaniem, a przyznawane jej nagrody i certyfikaty potwierdzają wysoką jakość produktów oraz profesjonalne podejście do potrzeb swoich klientów.

Ciągłe monitorowanie potrzeb klientów poprzez badania marketingowe oraz wychodzenie im naprzeciw ma na celu podniesienie poziomu satysfakcji nabywców. Galeco kładzie nacisk na  fachową i miłą obsługą klienta. 

Odzwierciedleniem filozofii firmy jest charakterystyczne logo. Obok nazwy zawiera ono rysunek opatentowanego przez Galeco profilu rynnowego zaprojektowanego w formie uśmiechu. Przyjazne hasło reklamowe "uśmiech na deszcz” sugeruje, iż na wszystko można znaleźć dobre rozwiązanie i z uśmiechem podchodzić nawet do niesprzyjających warunków otoczenia.

 

 

 


Główna oferta produktowa
 
Galeco specjalizuje się w projektowaniu, modernizacji, produkcji i dystrybucji systemów odprowadzania wody deszczowej.
W swojej ofercie Galeco posiada systemy wykonane z polichlorku winylu (PVC), stali ocynkowanej powlekanej:
 GALECO PVC
 
GALECO STAL
 
GALECO  TYTAN-CYNK
 GALECO NICON
 

W trosce o jakość
 
Polityka Jakości

Jako czołowy dostawca systemów odprowadzania wody deszczowej firma dąży do zaspokojenia potrzeb klientów poprzez profesjonalna obsługę, zaangażowanie i entuzjazm oraz ciągłe poszukiwanie nowatorskich rozwiązań.
Dzięki systemowi zarządzania jakością ISO 9001:2000 mamy pewność, że produkty Galeco to najwyższa klasa jakości.

 
 
Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia