Serwis www.dachy.org istnieje od 2003 roku. Wortal kierowany jest głównie do inwestorów indywidualnych ale posiada też działy dla wykonawców, hurtowników i producentów. Od samego początku naszym celem jest pomóc budującym dom w wyborze najlepszego dachu. Służą temu obszerne teksty poradnikowe, codziennie aktualizowany dział newsowy, przeglądy prasy i wydarzeń ( targi, szkolenia itp. ).

W przeciwieństwie do większości serwisów nie ograniczamy się do kopiowania wiadomości agencyjnych - posiadamy własnych autorów oraz współpracujemy z prasą branżową. Dzięki temu możemy poszczycić się potężnym zasobem artykułów, na który składa się ponad 1100 tekstów i 4000 zdjęć. Dodać należy do tego bazę niemal wszystkich modeli pokryć dachowych ( ponad 250 ) i powiązanych z nimi przykładami realizacji. Jeśli natomiast w czasie budowy dachu pojawi się jakiś problem - pomoc można znaleźć na forum gdzie dyżuruje nasz ekspert, a zrejestrowanych jest prawie 450 użytkowników, którzy stworzyli już niemal 3000 wątków.

Serwis www.dachy.org nie tylko dostarcza wiedzę, ale też pomaga znaleźć wykonawcę czy hurtownię materiałów budowlanych w pobliżu miejsca zamieszkania. W naszej bazie znajduje się ponad 900 firm dekarskich, około 1500 hurtowni i składów budowlanych oraz 850 innych firm.

Oferujemy też cały szereg usług on-line. Po pierwsze: baza przetargów budowlanych z Polski i Unii ( ponad milion ogłoszeń ). Po drugie - pełna oferta kredytów hipotecznych dla inwestorów indywidualnych. Po trzecie bezpłatny system do wyceny pokryć dachowych DachOferta dostępny online po rejestracji na stronie. Po czwarte system "Zapytaj o ofertę" umożliwiający znalezienie najtańszych materiałów budowlanych w pobliżu miejsca zamieszkania. Warto też wspomnieć o cotygodniowym biuletynie dachowym subskrybowanym przez ponad 3000 osób.

Wszystkie powyższe elementy są połączone niebagatelną siecią ponad 19 000 linków. Ogromna zawartość merytoryczna, przejrzystość strony ( redesign w październiku 2006 ) oraz koncentracja na temacie dachów zaowocowała świetną pozycją w wyszukiwarce Google - 1 miejsce w wyszukiwaniu większości pojęć związanych z dachami. Zaowocowała też zafuaniem wielu partnerów, reklamodawców, patronatami medialnymi nad branżowymi imprezami.

Nasza firma też prowadzi serwisy:
- www.dekarze.pl - największy w polskiej sieci sklep z zaopatrzeniem dla dekarzy.
- www.przetargi-budowlane.com.pl - baza przetargów budowlanych.

Trwają prace nad kilkoma następnymi serwisami budowlanymi.

Data dodania: 18.06.2015