Wiedz więcej

Zanim rozpocznie się budowę domu warto przejrzeć informacje na przykład na portalach branżowych. Sporo wartościowych treści uzyskamy z pierwszej ręki – od tych, którzy budowę mają już za sobą. Istnieje mnóstwo forów, gdzie tego typu dyskusje stanowią porządny materiał do autoedukacji.

 

Nie oszczędzaj na doświadczeniu

Dla każdego inwestora jednym z istotniejszych kryteriów jest cena. W przypadku wyboru ekipy dekarskiej należy dwa razy zastanowić się, zanim pozornie niskie koszty zdecydują o wyborze dekarza. Może się bowiem okazać, że niższa cena robocizny będzie wiązać się z brakami w wiedzy i doświadczeniu, co w skrajnych przypadkach skończyć się może zrywaniem dachu i kładzeniem go od nowa. O kosztach takiego remontu chyba nie trzeba wspominać.

 

Certyfikat jako remedium

Jak więc wybrać ekipę dekarską, która spełni nasze oczekiwania? Pierwszą myślą jest rekomendacja znajomego, co nie zawsze jest możliwe. Można zatem przeszukać fora w celu znalezienia opinii tych, którzy budowali. Przede wszystkim jednak powinniśmy zdać się na dekarzy certyfikowanych, których wiedza i fachowość są weryfikowane przez producenta. Monier BRAAS od lat wspiera środowisko dekarskie, prowadząc szkolenia oraz program Certyfikacji Dekarzy SuperDekarz. Prosta wyszukiwarka Certyfikowanych Dekarzy BRAAS znajduje się na stronie: www.superdekarz.pl

Chcesz wiedzieć więcej? Zachęcamy do objerzenia filmu znajdującego się pod tym linkiem :

https://youtu.be/zwOZTl0hD18

 

 

Źródło: Materiały prasowe Monier Braas Sp. z o.o.

Data dodania: 19.04.2016Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy Polskiego Stowa...
Dekarze potrzebni od zaraz...