Program partnerski dla hurtowni


Program „Zapytaj o ofertę” składa się z trzech elementów. Pierwszym są portrety hurtowni, które zawierają podstawowe informacje o firmie, dane teleadresowe, wykaz asortymentu oraz logo lub zdjęcie. Portrety są tworzone bezpłatnie na podstawie materiałów przysłanych przez hurtownie.

Drugim, najważniejszym, elementem jest system powiadamiania hurtowni o zapytaniach dotyczących pokryć dachowych, formułowanych za pośrednictwem portalu DACHY.org. W specjalnie skonstruowanym formularzu internauta podaje swoje dane teleadresowe, rodzaj pokrycia jakiego poszukuje oraz ewentualne uwagi. Takie zapytanie wysyłane jest mailem do znajdujących się w pobliżu jego miejsca zamieszkania hurtowni. Te z kolei mają możliwość skontaktowania się z klientem bezpośrednio i zaproponowania mu swojej oferty. To idealny sposób na pozyskanie nowych klientów i zwiększenie sprzedaży.

Formularz jest dostępny tutaj 

Trzecim elementem jest wyszukiwarka hurtowni i składów budowlanych. Daje ona odwiedzającym możliwość odnalezienia hurtowni znajdującej się najbliżej ich miejsca zamieszkania lub wyszukiwania po rodzaju oferowanych pokryć dachowych.

Przejdź do wyszukiwarki

Z systemem doskonale współpracuje aplikacja do wycen pokryć dachowych DACHOFERTA. Dzięki niej hurtownia ma możliwość szybkiego sporządzenia szczegółowego kosztorysu i wysłania go bezpośrednio klientowi ( w odpowiedzi na zapytanie ) lub wydrukowania. Aplikacja dostępna jest bezpłatnie po rejestracji na serwsie.

Zaloguj się w systemie 

Aby przystąpić do programu należy przysłać pełne dane teleadresowe hurtowni oraz wykaz producentów, których pokrycia oferuje hurtownia, na adres e-mail redakcja@dachy.org.