Abizol KL DM - lepik na zimno przeznaczony do przyklejania pap i wykonywania lekkich izolacji wodoochronnych, także na lekko wilgotnych powierzchniach, to kolejny produkt z wprowadzanych właśnie na rynek Abizoli nowej generacji. Abizol KL DM – lepik na zimno przeznaczony do przyklejania pap i wykonywania lekkich izolacji wodoochronnych, także na lekko wilgotnych powierzchniach, to kolejny produkt z wprowadzanych właśnie na rynek Abizoli nowej generacji. Abizole to masy bitumiczne do zabezpieczania budynków i budowli przed szkodliwym działaniem wody i wilgoci.

Abizole to doskonale znane profesjonalne hydroizolacyjne masy asfaltowe. Od dziesięcioleci stosowane do solidnego zabezpieczania budynków przed wilgocią i wodą,  stały się synonimem asfaltowych mas hydroizolacyjnych. Niekwestionowany ekspert  w dziedzinie izolacji bitumicznych – ABIZOL – powraca  w nowej formule, jeszcze lepiej sprawdzającej się w polskich warunkach pogodowych. Dzięki modyfikacji kauczukiem syntetycznym i wzbogaceniu specjalnymi dodatkami, nowe Abizole zapewniają wyższą odporność na spękania mrozowe, charakterystyczne dla naszego klimatu.

Sklei papę jak żaden inny

Tytan Professional Abizol KL DM to wysokojakościowy lepik bitumiczny do stosowania na zimno w zewnętrznych izolacjach fundamentów, dachów, tarasów. Tytan Professional Abizol KL DM przeznaczony jest do przyklejania pap asfaltowych do różnych podłoży, sklejania warstw papy w hydroizolacjach wielowarstwowych i wykonywania bezspoinowych powłok wodochronnych.

Jeden Abizol – wiele korzyści
Specjalna formuła Abizolu powoduje, że powstałe powłoki izolacyjne są bardziej odporne na szkodliwe działanie mrozu oraz procesów zamarzania i rozmarzania. To jednak nie wszystkie zalety tego produktu – Tytan Professional Abizol KL DM może być stosowany na lekko wilgotnych nawierzchniach. Silne wiązanie lepiku z podłożem sprawia, że powłoka jest niezwykle trwała i odporna na działanie słabych kwasów, zasad i agresywnych związków zawartych w gruncie.

Data dodania: 13.11.2007